Wszystkie mecze fazy grupowej rozgrywane są systemem Bo1.
Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, dołączą do niej dwie drużyny z trzecich miejsc z najwiekszą ilością punktów.

Liga dota2.pl - Sezon #0 - Faza grupowa
Grupa 1
Drużyna + -
Silesian Earthshakers 5 0
MORDY DO BICIA 3 2
Gramy dla Wujka 3 2
Eviscerators 2 3
Misie-Esports 2 3
Armia Randomów 0 5
Mecze
ME
1 : 0
GGWU
EVI
0 : 1
MDB
ME
0 : 1
MDB
SES
1 : 0
GGWU
ME
0 : 1
EVI
SES
1 : 0
EVI
SES
1 : 0
MDB
MDB
0 : 1
GGWU
EVI
0 : 1
GGWU
GGWU
1 : 0
AR
SES
1 : 0
ME
EVI
Def.
AR
ME
1 : 0
AR
SES
1 : 0
AR
MDB
Def.
AR
Grupa 1 - Dogrywka
Drużyna W D L + - P
MORDY DO BICIA 1 0 0 1 0 3
Gramy dla Wujka 0 0 1 0 1 0
Mecze
MDB
1 : 0
GGWU
Grupa 2
Drużyna + -
INSOMNIA 5 0
Rekord Gaming 4 1
Statek 3 2
SOMSIEDZI 2 3
Rak Doto Reborn 1 4
Chciałbym być HERALDEM 0 5
Mecze
IN
1 : 0
RDR
Rekord
1 : 0
HERALD
IN
1 : 0
Rekord
Rekord
1 : 0
SS
IN
1 : 0
HERALD
HERALD
0 : 1
RDR
Rekord
1 : 0
Statek
SS
1 : 0
HERALD
Rekord
1 : 0
RDR
Statek
1 : 0
RDR
IN
1 : 0
Statek
IN
1 : 0
SS
SS
Def.
RDR
Statek
Def.
HERALD
Statek
1 : 0
SS
Grupa 3
Drużyna + -
Artur Moim Panem 4 1
Superius Gaming 4 1
Meme Squad 4 1
GENERALS 1 4
Luźne Misie 1 4
Onion Gaming 1 4
Mecze
Superius
1 : 0
LUZ
MeS
1 : 0
OG
AMP
1 : 0
LUZ
MeS
0 : 1
Superius
AMP
1 : 0
Superius
AMP
0 : 1
MeS
MeS
1 : 0
LUZ
OG
1 : 0
LUZ
AMP
1 : 0
G'N'RLS
AMP
1 : 0
OG
Superius
1 : 0
OG
MeS
1 : 0
G'N'RLS
G'N'RLS
1 : 0
OG
G'N'RLS
0 : 1
LUZ
Superius
1 : 0
G'N'RLS
9.02 - Drużyna ZimneMaczki Redemption e-sports young zrezygnowała z turnieju, jej miejsce zajęła drużyna Armia Randomów
9.02 - Drużyna Rzemieślnicy Doty zrezygnowała z turnieju, jej miejsce zajęła drużyna GENERALS

Drużyny

Rekord Gaming (Rekord)


Mateusz m3f Szymański
Piotr spokey Wilisowski
Piotr Pieters Krukowski
Daniel Gandalf Wosinek
Besim ODBITA Ploszczuk

MORDY DO BICIA (MDB)


Dawid hyrzo Zarębski
Grzegorz zioi Kawka
Łukasz BlueBerry Madej
Paweł @ChmieluDota Chmielewski
Zygmunt zyga Buszyk

INSOMNIA (IN)


Piotr Kacu Kąca
Andrzej never Nowak
Piotr Arothe Zajączkowski
Kamil Zacktan Kwiatkowski
Kacper Shots Szeląg

Silesian Earthshakers (SES)


Marcin Molex Bucki
Przemek Supreme Jankowski
Dawid Cor Kalom Rupnicki
Andrzej DoubleG Wodecki
Filip Infi Kozak

Superius Gaming (Superius)


Maciej Eclipse Zabłotni
Kuba Misel Dobrowolski
Rafał Cumdalf The Gay Chryciuk
Marek BluRay Sawicki
Dominik DevilMan Kamiński

Rak Doto Reborn (RDR)


Franciszek frankensiek Siek
Mikołaj Genjuro幻十郎 Piłat
Marcin Typero Wyściółek
Artur Cyrq Kubicki
Rafał Neversolo Pech

Artur Moim Panem (AMP)


Loay Hugs Achmasiewicz
Karol Nemerianos Hamuda
Michal lpq Lipski
Artur Suspiria Malkowski
Rafał cheater_ Wolski

Onion Gaming (OG)


Aleksander Tequilla Fundator
Mikołaj McCookie Żelek
Adam Pinkacz Leszczyński
Dawid Shine Klemens
Aleksander orgiz Gładkowicz

Eviscerators (EVI)


Sebastian SBK! Kajmowicz
Wojciech OneFourOne Jarząb
Mariusz Never Suchcicki
Mateusz Mindless Wasilewski
Robert Flying Dutchman Spinda

Luźne Misie (LUZ)


Jakub t0fius Szwejk
Bartosz Czarny Ochtabiński
Jakub Szagi Szymański
Piotr Buba Kus
Alek i’m done Basowski

Rzemieślnicy Doty (RmD)


Damian Damianexis Haniecki
Kamil K9L IA Baranowski
Tomek Gokish Repczyński
Robert Fran3K Zargarian
Łukasz Elastus Czeropski

Misie-Esports (ME)


Tomasz Herald Antczak
Patryk Patosce Łubiński
Oskar Ykiubi Łubiński
Marta Nadzieja Mamla
Hubert Gabus Gabory

Statek (Statek)


Mateusz kunek Dionizy
Mikołaj Odin Orpel
Przemysław tadeitto Gierszewski
Bartłomiej Paczek Szram
Andrzej Xeis Michalak

Chciałbym być HERALDEM (HERALD)


Mateusz RagnarDotaPolska Dobrucki
Mirosław Beata Kozidrak Prolak
Michał Zurek Żurkowski
Magdalena MiziMizia Kołodziej
Maciej Farbowany Piczny Kłak Siek

Meme Squad (MS)


Robert SarcasticSapcio Supronowicz
Katarzyna Gargamel Kostecka
Mateusz Edek Andryszczyk
Piotr Mymek Bochenek
Arek Andorach Okniński

Gramy dla Wujka (GGWU)


Patryk Bandyta Seroka
Daniel fAce Makowski
Kuba Jacob Staniszewski
Jakub U_lied Łakoma
Marek Zak Oziębło

ZimneMaczki Redemption e-sports (ZMR)


Mateusz matiwesoly Wesołowski
Wojciech przewcpun Stankiewicz
Kamil Carier Szewczyk
Karol miotacz Śledzi Piasta
Radosław Kyuzo Mróz

SOMSIEDZI (SS)


Dawid Bambomancer Krajan
Grzegorz ROBAL Trejko
Oskar Sarevub Sieprawski
Krzysztof Krzysiek Starowicz
Piotr zynklu Szmagaj

GENERALS (G’N’RLS)


Piotr Komurchack Jabłoński
Paweł Ikki Jabłoński
Tomasz Crusher Żydek
Karol drakstone Krawczyński
Maciej Macias14g Gnoiński

Armia Randomów (AR)


Karol Carlos Lopes Borkowski
Łukasz Jinxed Sławiński
Tymoteusz Teo Wołkanowski
Irek Farras Homoncik
Konrad KonerQ Górski